Krzysztof Mika


Doświadczony trener, konsultant i coach – posiadający wypracowany warsztat, poparty 17 letnią praktyką zawodową w pracy trenerskiej.

Dlaczego szkolę?

Jeden z moich mentorów powiedział, że gdyby nie ludzie, których spotykamy i książki, które czytamy, to za 5 lat nic się nie zmieni i nadal będziemy tacy sami jak dziś. Szkolę, ponieważ fascynuje mnie widzieć zmiany w ludziach, które pozwalają być im bardziej efektywnymi i skutecznymi w tym, co robią. Mieć wpływ na ludzi to duża odpowiedzialność, a móc mieć pozytywny wpływ na rozwój drugiego człowieka to dar, którym lubię się dzielić z innymi.

Doświadczenie

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Odnalazłem się jednak w szkoleniach biznesowych. Zanim jednak poproszono mnie,  abym uczył innych zdobyłem solidne podstawy w branżach:  telemarketing, handel, zarządzanie projektem. Awansując od sprzedawcy do dyrektora rozwoju i analiz,  zdobyłem doświadczenie i perspektywę niezbędną do przeprowadzenia szkoleń zarówno dla personelu jak i kadry zarządzającej. Aktualnie pracuję na własny rachunek we współpracy z firmami szkoleniowymi.

Obszary specjalizacji

W sposób szczególny specjalizuję się w szkoleniach z zakresu:

* technik sprzedaży w tym techniki zaawansowane
* język perswazji w biznesie
* zarządzanie działem sprzedaży
* merchandising i sztuka promocji towarów
* szkolenia dla personelu call center i działów telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta

Moje najciekawsze szkolenie

Praktyczny trening umiejętności handlowych i język perswazji dla przedstawicieli handlowych z wykorzystaniem planszowej gry edukacyjnej, której jestem współautorem. Jedyne szkolenie jakie znam, gdzie uczestnicy wchodząc w fabułę,  ćwiczą efektywnie nawet 90% czasu przeznaczonego na szkolenie.  Idealne narzędzie do symulacji rzeczywistych sytuacji handlowych.

Całkiem Prywatnie

Nadal mam kontakt z wieloma młodymi ludźmi, którzy zwracają się do mnie „Druhu”,  a to za sprawą,  że ponad 10 lat prowadziłem drużynę harcerską, która nadal działa i pamięta o mnie. Moim marzeniem jest stale otaczać się wartościowymi ludźmi i wspólnie realizować wartościowe cele.

Hobby:

sztuka, film, fotografika, podróże.