Jest takie miejsce w samym centrum Poznania, gdzie zapomina się o bliskości 600-tysięcznego miasta. To zaciszny i magiczny hotel, który potrafi zauroczyć każdego, kto przekroczy jego progi.

Nie bez powodu hotel ten nazywa się Royal – Królewski – są w nim charakter i dusza godne tego miana. Tu współczesność przeplata się z historią, a wygoda ma stylową postać.

Aby przeczytać więcej kliknij »

Hotel Gaja znajduje się w samym centrum Poznania, w bardzo bliskim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca kolejowego Poznań Główny oraz zielonej enklawy Jeżyc – Starego ZOO.

Hotel usytuowany jest w otoczeniu zabytkowego dziedzictwa miasta  jak i  najbardziej rozrywkowego miejsca jakim jest Stary Rynek. Znajdują się one w odległościach, które można pokonać pieszo, spacerując głównymi ulicami handlowymi Poznania.

Strona Hotelu »

Tagi:

Posiadają 147 miejsc noclegowych oraz 43 miejsca dostawne, rozlokowane w 87 pokojach, przygotowanych z myślą o Gościach, przebywających w Poznaniu w celach biznesowych oraz turystycznych.

Bezpłatny stały, szybki dostęp do Internetu w każdym pokoju. Pokoje dla osób palących oraz niepalących. Za dodatkową opłatą można zabrać zwierzęta: psa lub kota.

Strona Hotelu »

Polecamy Hotel MCM, zlokalizowany w samym centrum Poznania przy ulicy Św. Marcin obok Akademii Muzycznej.


Niepowtarzalna lokalizacja, miła atmosfera zapewni komfort pobytu w bezpośrednim sąsiedztwie centrum życia biznesowego i kulturowego.

Strona Hotelu »

Tagi: